KONST / Litografier / Färglitografi 12601016
nr 1260 1016
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1979, numrerad 120/280. Motivet: 41x45 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:16:23
10/6 18:18:32